HUB + pilot

Akcesoria

Twoje bezprzewodowe główne centrum sterowania sprzętem audio i transmisją strumieniową! Podłącz gramofon, odtwarzacz CD, komputer, telewizor, telefon lub inne urządzenie audio do HUB-a, a będziesz mógł odtwarzać muzykę z tych źródeł bezprzewodowo, bezpośrednio do naszych aktywnych głośników!

JEDNO URZĄDZENIE, KTÓRE ZARZĄDZA WSZYSTKIM

To jest nasz HUB stereo. Mimo że jest to stereo, nadal możesz podłączyć do niego 16 głośników WiSA i stworzyć rozległą strefę multiroom! Pomyśl o tym jak o bezprzewodowym, głównym centrum sterowania dla wszystkich urządzeń audio!

Podłącz gramofon, odtwarzacz CD, komputer, telewizor lub inne urządzenie audio do HUB-a, a będziesz mógł odtwarzać muzykę z tych źródeł bezpośrednio na nasze głośniki! Możesz schować urządzenie – nie musi być widoczne, aby można było obsługiwać go pilotem.

STREAMING Z ANDROIDA, APPLE, PC CZY ROON? TO NIE MA ZNACZENIA…

Nie tylko będziesz gotowy do pracy niezależnie od tego, czy jesteś w Team Apple czy Team Android, nasze centrum obsługuje Airplay (Airplay 2 z aktualizacjami oprogramowania), Chromecast (Roon-endpoint), Spotify Connect, DLNA UpNP, Bluetooth 5.0 aptX i wiele więcej. Oznacza to, że bez względu na to, z jakiej usługi korzystasz, możesz przesyłać strumieniowo dźwięk do naszego centrum. Gotowość na Roon jest możliwa dzięki przyszłej aktualizacji.

REWOLUCYJNY PILOT

Piloty powinny ułatwiać Ci życie, a nie utrudniać! Ten pilot włączy się automatycznie po włączeniu dowolnego urządzenia audio podłączonego do HUB-a. Nie w tym samym pokoju? Nie ma problemu. Będziesz mógł regulować głośność, nawet jeśli jesteś po drugiej stronie domu! Po wykryciu ruchu pilot zawsze pokazuje zarówno głośność, jak i wybrany kanał.

KOREKTA POKOJU BUCHARDT

Jesteśmy tym bardzo podekscytowani! W rzeczywistości jest to jedna z funkcji, z której jesteśmy najbardziej dumni. Dokładnie opracowana korekta pomieszczenia, która zaskoczy Cię w bardzo pozytywny sposób, łatwa i prosta w użyciu. Naprawia to, co chcesz, bez typowych artefaktów, które niestety widzimy w większości korektorów do pomieszczeń dostępnych obecnie na rynku. Funkcja została zaprojektowana, aby pomóc Ci w okiełznaniu Twojego pomieszczenia – dostosuje charakterystykę basów do Twojego pomieszczenia i rozmieszczenia głośników w pokoju.

Jeśli planujesz używać naszych głośników w normalnym pomieszczeniu, w którym optymalne rozmieszczenie głośników i potężne pułapki basowe nie wchodzą w grę, może to być największe ulepszenie pod względem poprawy jakości dźwięku, jakie zrobiłeś do tej pory!

BEZSTRATNY ZAAWANSOWANY KOREKTOR

Ponieważ nasze głośniki aktywne są sterowane przez DSP, możemy zapewnić dostęp do zaawansowanego korektora za pośrednictwem aplikacji Buchardt (już wkrótce). Tutaj możesz całkowicie zmodyfikować ton głośnika zgodnie z własnymi upodobaniami i działa to naprawdę dobrze! Korekcja ma miejsce w świecie cyfrowym, zanim muzyka przejdzie z danych do słyszalnego dźwięku, nic nie jest po drodze tracone z powodu słabej jakości regulacji tonów lub analogowych korektorów, które znamy i których nienawidzimy! No cóż, większość audiofilii ich nienawidzi…

BRAK WIFI? TO ŻADEN PROBLEM!

Ten HUB stereo z naszymi aktywnymi głośnikami jest elastyczny i szybki w konfiguracji. Jeśli zabierzesz go ze sobą na wakacje lub do domu znajomych, gdzie Wi-Fi nie jest dostępne, nie ma problemu. Bezprzewodowe połączenie WiSA między głośnikami nie wymaga Wi-Fi do działania. Tylko proszę nie zabieraj ich na zewnątrz w czasie deszczu!

SPECYFIKACJA

© Wszystkie prawa zastrzeżone | www.buchardtaudio.pl